Ми запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з багатогалузевими книжковими та періодичними фондами (понад 2 млн. томів), попрацювати з необхідною літературою, отримати інформацію з найрізноманітніших питань.
    Ми підтримуємо читацьку активність і завжди раді цікавим пропозиціям щодо бібліотечної діяльності. Для зручності читацькі запити довідково-бібліографічний відділ виконує в традиційному (паперовому) вигляді та в електронній формі. Гордість наукової бібліотеки – відділ рідкісних видань. Тут  збережені до наших часів стародруки, книги ХVIII-ХІХ ст., книги з історії Катеринославщини, коз
ацтва, зразки друкарського мистецтва.
    При бібліотеці працюють клуби за інтересами, де відбуваються зустрічі з письменниками, науковцями, художниками, співаками («Штрих», «Літературна вітальня»). Для відвідувачів бібліотека організовує екскурсії, тематичні книжкові огляди, виставки малюнків, картин, вишивок, проводить заняття з бібліографічного пошуку літератури в традиційних та електронному каталогах.
    Бібліотека має власний сайт http://library.dnu.dp.ua/ Електронний каталог містить інформацію про книжкові надходження, починаючи з 2000 р. Бібліотека регулярно відповідає на запити, що надходять на електронну пошту librarydnu@gmail.com.
    Чекаємо на зустріч!

На головну