Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

22.02.2017___________

Читальна зала природничо-технічної та економічної літератури знайомить з виставкою „Країна, де сходить сонце”, що присвячена Японії. Увазі читачів представлено розділи виставки, що відображають політичне, економічне і культурне життя цієї країни, а також особливості побуту і культурної спадщини японців.
На виставці представлені японські гравюри XVIII-XIX століть з колекції Ермітажу, а також історія створення японської кольорової ксилографії (гравюра на дереві), яка є унікальним явищем в історії світового мистецтва.
Кожен читач, який відвідав виставку, розширить свій кругозір про цю країну і отримає багато цікавої інформації. Чекаємо вас на нашій виставці.

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов