library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ДНУ

logo dnu
fon2

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng ru

19.01.2022__________

Приємна звістка!!!

Нарешті ми отримали новинки краєзнавчого простору.
Грунтовне видання відомої дослідниці  з історії нашого краю Валентини Лазебник «Почесні громадяни міста Катеринослава 1868-1917».
Альманах 2020 «На зламі епох», що складається з 8 випусків за авторством Олега Репана, Максима Кавуна, Ігора Кочергіна, Валентини Лазебник, Валентина Старостіна, Марини Гринчак, Тетяни Портнової і Олександри Двуреченської.
Другу книгу  Максима Кавуна з серії «Сади та парки в історії Дніпра» під назвою «Севастопольський парк – міський пантеон Дніпра».
 Щиро дякуємо Музею історії Дніпра за передані до фонду університетської  книгозбірні прекрасні видання!
Авторам і укладачам бажаємо нових цікавих пошуків та втілення іх результатів для подальшого відродження історичної пам’яті Дніпра.

1   2

03.01.2021__________

До бібліотеки надійшли нові книги в електронній версії, подаровані авторами:

1  3

1. Зав. каф. соціології ДНУ, д-р політ. наук, проф. Віталій Володимирович Кривошеїн подарував дві монографії: "Публічна сфера міста" та "Війни інформаційної епохи"(співробітники ДНУ є її співавторами).

2. Професор кафедри економіки промисловості ОНАХТ Павлов Олександр Іванович подарував бібліотеці свою книгу "Становление независимости Украины: «перестроечный» эндшпиль: исторический очерк".

30.12.2020__________

Щиро дякуємо усім, хто протягом року підтримував нашу бібліотеку!

Особливо нашим численним дарувальникам, чиє шанобливе ставлення до книги сприяло якісному поповненню фондових колекцій. Понад 1000 наукових та художніх видань з'явилися на книжкових полицях завдяки державним організаціям, місцевим закладам та приватним особам. Незважаючи на складні умови року 2020, кожна зустріч на теренах бібліотеки, несподівані сюрпризи у вигляді книжкових посилок надихали нас на подальшу роботу та вселяли віру у краще майбутнє бібліотеки. Докладніше...

10.07.2020__________

До бібліотеки надійшли нові книги, подаровані автором

  Ортенберг Фред - радянський і ізраїльський вчений в галузі космічної техніки, професор подарував нашій бібліотеці свою книгу

fred ortenbergfred ortenbergОртенберг Фред
Ткань жизни. Продолжение. (воспоминания российского еврея)
Иерусалим, 2020, 260 с.

У пропонованій книзі син письменника Ортенберга Самуїла Фред Ортенберг прийняв естафетну паличку пам'яті і продовжив сімейну хроніку. Події охоплюють 1930-2019 роки і відбуваються в Радянському Союзі, перебудованої Росії і Ізраїлі. Долі членів типової єврейської сім'ї показані на тлі сталінських репресій, війни, евакуації, Голокосту, післявоєнних антисемітських акцій, розвалу СРСР, репатріації євреїв до Ізраїлю. Книга є продовженням книги його батька Самуїла Ортенберга.

fred ortenberg Ortenberg Samuil Ортенберг Самуил
Ткань жизни (воспоминания российского еврея)
Перевод с идиш, 2004, 176 с.

Спогади ідишської письменника Самуїла Ортенберга "Тканина життя" були видані в Ізраїлі в перекладі на російську мову і користувалися успіхом у читачів. У книзі єврейського літературного критика представлено життя євреїв в передреволюційні роки і під час становлення радянської влади на Україні. Події охоплюють 1910-1930 роки.

Обидві книги представлені також в електронній версії.

Самуил Ортенберг. Ткань жизни (воспоминания российского еврея)

Ортенберг Фред. Ткань жизни. Продолжение. (воспоминания российского еврея)

Архів

facebookyoutube instagram


Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov