Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

15.09.2017__________

Космічний провидець

Які асоціації виникають при згадці імені Костянтина Едуардовича Ціолковського? Багато хто скаже: «Ціолковський - батько космонавтики». Така відповідь не дивна, адже Костянтин Едуардович - легендарна постать, чиї праці в галузі фізики, хімії, аеродинаміки стали потужними каталізаторами науково-технічного прогресу, в тому числі й у галузі космонавтики. Ціолковський - геній, котрий відкрив людству нові можливості освоєння космосу. Однак його внесок у розвиток цивілізації не обмежується одними лише науковими досягненнями. 

Як істинна Людина з великої літери, Костянтин Едуардович Ціолковський змінював світ на краще не лише своїми ідеями, але й власним позитивним прикладом. Але чи знаємо ми Ціолковського, як «пристрасного викладача» (саме так він себе називав)?

Що ми знаємо про його прагнення створити нову модель суспільства, засновану на культурно-моральних цінностях, як про людину, котра подолала себе заради здобуття знань? Сьогодні, коли йде активний пошук моральних орієнтирів та гідних прикладів, дуже своєчасним є ближче знайомство з такою легендарною особистістю, як Костянтин Едуардович Ціолковський.

Більше дізнатися про життя та творчій доробок цієї неординарної людини, переглянувши виставку,що присвячена 160-й річниці від дня народження Костянтина Едуардовича Ціолковського, запрошує читачів відділ обслуговування науковою літературою.

Выставка

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов