library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

11.03.2017__________

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ!
Кафедра всесвітньої історії історичного факультету та Наукова бібліотека Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара запрошують Вас взяти участь у фотоконкурсі "ЯПОНСЬКІ РИСИ В ОБЛИЧЧІ ДНІПРА ТА РЕГІОНУ", присвяченому року Японії в Україні.

Пропонуємо віднайти японські риси - у людях, квітах та тваринах, вулицях та будинках, речах і явищах, святах і буденності, фарбах кожного дня, - і зробити Японію ближчою, відкрити для себе і для глядачів неповторність японської культури та історії,  сьогодення та національного характеру народу, його досягнення та відкриття.
Ваші фото будуть презентовані на виставці у бібліотеці університету та оприлюднені на сайті бібліотеки у середині травня поточного року. Найкращі роботи будуть відібрані журі, а їх автори отримають, крім захоплених відгуків, оплесків, визнання, цікаві подарунки.
Для участі в конкурсі приймаються кольорові та чорно-білі фото розміром 20х30 см або більшого формату (для експозиції) та в електронному вигляді (для розміщення в електронних ресурсах).
Оцінюватимуться експозиційні фото за оригінальністю, художнім виконанням, відповідністю темі конкурсу, якістю зображення.
Відкриття виставки та обрання кращих робіт відбудеться 11 травня 2017 р.
Заявки на участь у конкурсі та роботи приймаються до 30 квітня 2017 р.
З питаннями та заявками на участь звертатися до доцента кафедри всесвітньої історії Каковкіної Ольги Миколаївни e-mail: landion@ukr.net, телефон 0671885693, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 72, корп. 1, ауд. 501 - кафедра всесвітньої історії.

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov