Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

3.01.2018__________

Святкова подорож у «Мистецтво каліграфії»

День 27 грудня у відділі рідкісних видань розпочався цікавим книжковим оглядом на тему «Мистецтво каліграфії». Цей захід підготовлено бібліотекою на прохання викладача факультету журналістики, як подарунок на День народження сина Артема, майбутнього студента. До уваги юних гостей бібліотека представила 38 рідкісних та сучасних видань, присвячених індивідуальним мистецьким композиціям, каліграфічним стилям від побутових рукописних написів на листівках до високого мистецтва. Приємні враження викликали видання XVIII та ХХ століть. Присутніх зацікавили ІІІ том книги французького натураліста XVIII ст. Ж-Л. Бюффона «Естественная история птиц» з зображенням птахів, розфарбованих від руки; естонське видання «Современный шрифт» В. Тоомса та краєзнавча література початку ХХ ст.
Таке незвичайне спілкування з читачами стало для бібліотеки новою та цікавою формою роботи.


facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов