Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

17.06.2017__________

Веселі канікули з книгою

Серед розмаїття літніх занять не забувайте про відвідини бібліотеки. Відділ обслуговування науковою літературою щороку, під час літніх канікул, організує для своїх читачів спеціальні підбірки книг для дітей.
Школярам буде цікаво дізнатись про повсякденне життя древніх єгиптян, римлян, ацтеків, вікінгів, про походи хрестоносців. Тим хто планує побувати на природі: у лісі, на морі, а можливо і в екзотичних країнах, рекомендуємо почитати книги із серії «Мир животных»: «Волки», «Пауки», «Аллигаторы и крокодилы», «Акулы».
Майбутнім екологам та природознавцям треба ознайомитись з виданням Анатолія Давидова і Геннадія Кузнецова «Знай, люби, бережи»,що розповідає про рідкісні види тварин України. А щоб детальніше вивчити природу Земної кулі цікаво буде почитати серію «Мир дикой природы», у якій вийшли книги: «В стране снега и льда», «Американские прерии», «Африканские просторы» та багато інших. Є цікава література і для тих хто віддає перевагу точним наукам: Г.П. Бевз «Римована математика», М.В. Богданович «Математична веселка», «Большая энциклопедия школьника». Завітайте до бібліотеки і виберіть своїм школярам і малечі яскраві, повчальні та веселі книжки!

2

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов