library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

17.06.2017__________

Веселі канікули з книгою

Серед розмаїття літніх занять не забувайте про відвідини бібліотеки. Відділ обслуговування науковою літературою щороку, під час літніх канікул, організує для своїх читачів спеціальні підбірки книг для дітей.
Школярам буде цікаво дізнатись про повсякденне життя древніх єгиптян, римлян, ацтеків, вікінгів, про походи хрестоносців. Тим хто планує побувати на природі: у лісі, на морі, а можливо і в екзотичних країнах, рекомендуємо почитати книги із серії «Мир животных»: «Волки», «Пауки», «Аллигаторы и крокодилы», «Акулы».
Майбутнім екологам та природознавцям треба ознайомитись з виданням Анатолія Давидова і Геннадія Кузнецова «Знай, люби, бережи»,що розповідає про рідкісні види тварин України. А щоб детальніше вивчити природу Земної кулі цікаво буде почитати серію «Мир дикой природы», у якій вийшли книги: «В стране снега и льда», «Американские прерии», «Африканские просторы» та багато інших. Є цікава література і для тих хто віддає перевагу точним наукам: Г.П. Бевз «Римована математика», М.В. Богданович «Математична веселка», «Большая энциклопедия школьника». Завітайте до бібліотеки і виберіть своїм школярам і малечі яскраві, повчальні та веселі книжки!

2

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov