library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng ru

26.02.2018_________

Нестандартний формат лекції

14 лютого до відділу рідкісних видань бібліотеки було запрошено студентів першого курсу хімічного факультету спеціальності «харчові технології» (14 осіб). Для них у нестандартному форматі було проведено лекцію на тему «Кухні народів світу».
У першій частині заняття заступник директора розповіла про рідкісні та сучасні видання за визначеною тематикою. Зокрема, вона зупинилась на підручниках, за якими навчались студенти Катеринославського реального училища, на унікальному примірнику серії «Химическая технология» (1871 р.) та матеріалах з’їзду виноробів 1902 р.
Друга частина заходу була присвячена огляду наукової та науково-популярної літератури національних кухонь України та Китаю. Завідуюча відділом наукової літератури представила цікаві за змістом та оформленням книги зі старовинними та незвичайними рецептами, репринтні видання старовинних книг та нову літературу з кулінарії, що нещодавно отримала бібліотека.
Наступну частину «Кулінарні смаколики від відомих письменників» провела завідуюча відділом художньої літератури. Вона запропонувала молодим слухачам насолодитись смаком українського слова та рецептами страв з книжок Івана Котляревського, Марії Матіос, Софії Андрухович, Юрія Винничука та відомих авторів світових бестселерів  Марселя Пруста, Харукі Муракамі, Рекса Стаута та багатьох інших.
Наприкінці заняття студентам було запропоновано відповісти на запитання кулінарної вікторини. Це викликало неабиякий інтерес і активність у хлопців та дівчат, які одержали за правильні відповіді невеличкі презенти  - книги з рецептами салатів та історією нашого українського сала. Усі присутні одержали задоволення від спілкування та багато корисної інформації.


facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa

razumkov