library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

15.11.2017__________

Кулінарне мистецтво: огляд літератури

У відділі рідкісних видань було проведено бібліографічний огляд літератури «Кулінарне мистецтво: від старовинних рецептів до сучасних технологій» для студентів ІІІ курсу за спеціальністю міжнародний туризм. Мета полягала – ознайомити студентів з історією і рецептами української кухні та кухні народів світу, надати студентам теоретичні знання для подальшого застосування їх у практичній сфері.
Пізнавальним для читачів був історичний екскурс з технології виробництв хліба, вина, пива, олії у ХVIII – ХХ ст. Особливо цікавими для студентів стали книжки-малютки, присвячені кулінарним стравам із качки та гусака і особливостям національних кухонь. У другій частині огляду присутніх ознайомили з репринтними та факсимильними популярними виданнями ХІХ сторіччя, що зберігають старовинні рецепти французького кулінара, філософа Ж.А. Брилья-Саварена, графині О.І. Молоховець та родини письменника графа Толстого. Зроблено акцент на літературу з вегетаріанських страв як одного з давніх напрямків дієтології.
До уваги студентів було запропоновано комплекс сучасної літератури з історії української кухні та кухні народів світу (Словенії, Чехії, Польщі, Німеччини, Мексики, Китаю). Проведений захід був спрямований на забезпечення навчального процесу, розширення фахових знань у студентів факультету міжнародної економіки за напрямом готельно-ресторанний бізнес.

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov