library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ДНУ

logo dnu
fon2

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng ru

08.09.2023___________

Бібліотека у міжнародній співпраці

Початок нового навчального року відзначився приємною подією: 6 вересня 2023 р. відбулася друга зустріч з колегами з Ка́рлового Універси́тету.
Колектив бібліотеки продовжив спілкування з Lucie Panchártek Suchá, начальницею відділу електронних ресурсів Центральної бібліотеки. Її доповідь з презентацією на тему «Методичне та технічне забезпечення електронних інформаційних ресурсів-2» була цікавою, пізнавальною та змістовною.
Співробітники НБ ДНУ ознайомились з сучасним досвідом роботи колег щодо придбання е-ресурсів, просування інформації про тестовий доступ, налагодження зворотного зв'язку з читачами, отримання статистики звернень до ресурсів та підтримки процесу популяризації е-ресурсів серед університетської спільноти.
Учасники заходу на чолі з директором активно спілкувалися з чеськими колегами та отримали відповіді на свої питання та надали інформацію про досвід роботи НБ ДНУ за зазначеними напрямками. Захід пройшов в атмосфері корисного спілкування, присутні щиро насолоджувався часом проведеним з колегами. Чекаємо на наступні цікаві зустрічі!


facebookyoutube instagram


Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov