Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

4.02.2017___________

Рік історії у бібліотеці ДНУ

Слово «історія» запозичене з грецької мови, де так називалася розповідь про події. Довгий час історія відносилась до жанру літератури, не випадково її покровителькою вважається одна з муз - Кліо. Її зображують у вигляді молодої жінки з натхненним обличчям і сувоєм папірусу в руці. «Кліо» походить від грецької прославляю». І дійсно перші літописи, хроніки і біографії присвячувалися прославленню правителів. Але що ж таке сучасна історія? Наука, яка вивчає минуле людства, покладаючись на письмові та матеріальні свідчення минулих подій. І як висловився відомий іспанський письменник, автор «Дон Кихота», Сервантес: «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього».
Бібліотека - скарбниця історії і вона запрошує усіх зацікавлених, а особливо студентів і викладачів історичного факультету ознайомитись з виставками книг з різних періодів історії людства, що будуть демонструватись протягом 2017 року на численних стендах у холі бібліотеки. Запрошуємо всіх читачів поринути у цікавий, таємничий та мінливий світ історії.

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов