library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ДНУ

logo dnu
fon2

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

engru

02.12.2021__________

Щиро дякуємо доценту ДНУ Коваленко Валерію Сергійовичу за книжкові дарунки: «Декани хімічного факультету ДНУ імені Олеся Гончара» (2021), «Науковці Дмухайлівки» (2018). Окрему подяку висловлюємо авторам: професорам В.Ф. Варгалюку та А.І. Дворецькому, доцентам В.С. Коваленко та Н.В. Стець.
До монографії «Декани хімічного факультету» вміщено 10 нарисів про життєвий шлях, основні наукові та педагогічні здобутки деканів ДНУ, починаючи з 1933 р. до сьогодення. Інформацію про героїв збірки автори знаходили у музеї історії університету, особових справах діячів та спогадах ветеранів факультету. Книга, як сподіваються автори збірки, дозволить зберегти пам'ять про людей, що стояли біля керма факультету, продовжити традиції і посилити зв'язок поколінь.
Тих, кого цікавить історія рідного краю, запрошуємо прочитати збірку біографічних нарисів про вчених, чиєю батьківщиною було село Дмухайлівка Магдалинівського району. Видання цікаве відомостями з історії села та його середньої школи, рідкісними архівними світлинами.
Ми пишаємося і радіємо виданням науковців хімічного факультету, які грунтовно вивчають історію та біографії факультетських кадрів. Сподіваємось на нові цікаві дослідження.

facebookyoutube instagram


Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov