library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

21.04.2016___________

4 і 7 квітня 2016 року в читальній залі природничо-технічної і економічної літератури проходили IV Студентські спортивні ігри Дніпропетровської області з шахів. Змагалися 12 команд з міських вузів (ДНУ ім. О. Гончара, ДАЕУ, НГУ, НМетАУ, Академія митної служби), а також команда Криворізького національного університету.
Всього в шахових турнірах брало участь 66 чоловік. Було розіграло 7 партій. Кожному учаснику відводилося 10 хв. на партію. Проводилися два турніри: між юнаками і між дівчатами. У всіх заліках впевнено перемогла команда ДНУ ім. О. Гончара в кількості 6 чоловік: Єлісєєв Е. - I місце, Чабан А. - II місце, Люсейко А. - IV місце. Серед дівчат I місце зайняла Рубін Н., II місце - Ткач І. У шахових матчах брали участь один майстер спорту та сім кандидатів в майстри спорту.
До заходу співробітники читальної зали організували дві тематичні виставки: «Шахова мозаїка», «Стадіон здоров‘я». З фондів бібліотеки учасникам були представлені видання професійної літератури, присвяченої історії та сучасності шахового мистецтва. Журнальні матеріали розкривали основи шахової майстерності. Учасники мали можливість вибрати книги з Book Crossing.

1 2

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov