Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

15.02.2018___________

Читальний зал природно-технічної і економічної літератури представляє ряд тематичних виставок: «Наука та життя», «Світ тварин», «Світ рослин», «Корисні поради».

  1. На виставці «Наука та життя» представлено щомісячний науково-інформаційний журнал «У світі науки». Публікації журналу висвітлюють новітні дослідження в різних галузях знань: наука про здоров'я, фізика елементарних частинок, когнітивна психологія, нейропротезування, еволюція людини, нанотехнології, навколишнє середовище.
  2. Про життя і різноманітності тваринного світу розкажуть сторінки міжнародного журналу про дику природу «Еко». Цікаві факти про домашніх улюбленців та екзотичних тварин не залишать байдужими читачів журналу.
  3. Різноманіття світу рослин розкриває журнал «Ландшафтний дизайн». Яскраві, зачаровуючи погляд ілюстрації привернуть вашу увагу.
  4. Зустріти гостей смачною випічкою, організувавши дитяче свято, приготувавши «сімейну вечерю» допоможе виставка «Корисні поради», представлена науково-популярним журналом «Здоров'я жінки в Україні».

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов