|
7.03.2019_________
Квіти, квіти… Чарівні квіти,
Кольорові, великі й малі…
Ви умієте душу зігріти,
Бо й самі ви — душа землі.
Жінка - це таємниця, яку чоловіки не можуть розгадати сторіччями. Але як вважає більшість представниць прекрасної статі, їх не треба розгадувати - досить кохати і дбати про них. У Міжнародний жіночий день вже стало прекрасною традицією дарувати жінкам букети квітів. Що ми знаємо про квіти? Це — красиві рослини, які супроводжують людину на всіх етапах його життя. Різні види квітів мають різну символіку, будь-то зізнання в любові, прояв вірності, дружби, поваги і навіть пам’яті. Культивувати і вирощувати квіти почали більше 4 тисяч років тому у Єгипті. Квіти мають свою символіку. Троянда – символ відданої любові, гіацинт – смутку, мак – молодості і краси, півонія дарує здоров’я та довголіття. Дізнатися більше про квіти, їх мову, умови вирощування та особливості складання квіткових композицій ви зможете переглянувши виставку під назвою «Квіткова феєрія», що підготовлена відділом наукової літератури до жіночого свята. Це більше 20 цікавих, яскравих та змістовних примірників книг з декоративного садівництва, квіткового етикету та мистецтва флористики у різних техніках. Також у відділі демонструються ще дві експозиції комплементарні до неї – «Український живопис» та «За законами мистецтва». Це квіти у картинах українських та зарубіжних художників, таких як Олексій Шовкуненко, Євген Лещенко, Катерина Білокур, Сергій Шаповалов, Олександр Мурашко, Мартирос Сар’ян, Огюст Ренуар та багатьох інших. Завітайте до бібліотеки та насолодіться яскравою та чарівною квітковою феєрією.
|
![facebook facebook](img/facebook.png)
![instagram instagram](img/instagram.jpg)
![ResearcheLife одна з найбільших у світі колекцій наукової та технічної літератури, що пропонують відомі наукові видання.](img/Research4Lifen.jpg)
![Scopus - найбільша у світі база даних рефератів та цитат досліджуваної літератури. Пошук авторів Scopus](img/scopus.jpg)
![Німецька служба новин DW](img/dw3.png)
![Бібліотека отримала статус партнера Німецького
інформаційного агентства DPA, яким має право користуватись протягом 2016 року. Вам надано можливість безкоштовно знайомитись з
інформацією про внутрішню та зовнішню політику Німеччини, та архивами (з 2014 р). Login: DNU Passwort: germanytoday
dpa](img/dpa2.jpg)
![razumkov](img/razumkov.jpg)
|